Sportful Matchy dres, cedar
Sportful Matchy dres
Letný cyklistický dres Sportful Matchy charakterizuje klasický strih, jednofarebné prevedenie a ľahký polyesterový materiál. Priedušný a rýchloschnúci cyklodres na výjazdy v jarnom a letnom období.|
V zadnej dolnej časti elastický lem so silikonovou potlačou pre pevné držanie dresu počas jazdy
|
|
Na prednej strane sa nachádza celorozopínací zips YKK® Vislon®
|
|
Vzadu poskytuje dostatok miesta na odloženie si potrebných vecí trojica priestranných vreciek
|
|
Obojsmerne strečový, ľahký polyesterový materiál
|
|
Manches montées
|
| Sexe | Hommes |
| Couleur | cedar |
| Coupe | ajusté |
| Poids | 170 g |
| ID du produit | 216871 |
| Taille | XS | S | M | L | XL | XXL | XXXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Poitrine (cm) | 88 | 92 | 96 | 100 | 105 | 110 | 115 |
| Taille (cm) | 76 | 80 | 84 | 88 | 93 | 98 | 103 |
| Hanches (cm) | 90 | 94 | 98 | 102 | 107 | 112 | 117 |
| Entrejambe (cm) *ne s'applique pas aux shorts | 80 | 81 | 82 | 83 | 84.5 | 86 | 87.5 |
| Taille | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Poitrine (cm) | 79 | 84 | 89 | 94 | 99 | 104 |
| Taille (cm) | 64 | 68 | 73 | 78 | 83 | 88 |
| Hanches (cm) | 87 | 92 | 97 | 102 | 107 | 112 |
| Entrejambe (cm) *ne s'applique pas aux shorts | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 |
| Taille | 6Y | 8Y | 10Y | 12Y | 14Y |
|---|---|---|---|---|---|
| Hauteur (cm) | 116 | 128 | 140 | 152 | 164 |
Il n'y a actuellement aucune question ici
Tu trouveras ici les réponses à tes questions concernant la livraison, le paiement, la sécurité et bien plus encore.
Afficher les informations


































































Variante Sportful Matchy dres, black
Super sedí obtiahnuté L-ko 189cm/77kg. Hlboké vrecká tak sa ani na Gravely ked ma klepe na šotoline nebojím, že mi niečo vyletí. Minimalistická čierna aj keď logo je tam navyše.
Traduire avec GoogleAfficher l'originalVariante Sportful Matchy dres, tmavomodrá
Super do teplého počasia 185cm/80kg
Traduire avec GoogleAfficher l'originalVariante Sportful Matchy dres, cedar
Veľkosť a kvalita sú v poriadku, ale ukončenie rukávov je prešite a tlačí.
Traduire avec GoogleAfficher l'originalVariante Sportful Matchy dres, modrá
príjemný materiál dobre sa nosí v let
Traduire avec GoogleAfficher l'originalVariante Sportful Matchy dres, červená